Skip to content Skip to footer
specjalna oferta dla szkół

Z uczniami w Apple Muzeum Polska

Inspirujemy, uczymy, pokazujemy!

Apple Muzeum to miejsce do zadawania pytań, dyskusji, znajdowania odpowiedzi. Oferujemy lekcje w muzeum dla różnych grup wiekowych: 

  • Dla klas 1-3 (7 – 9 lat) 
  • Dla klas 4-6 (10 – 12 lat) 
  • Dla klas 7 i starszych (13 – 18 lat) 

Już od 12 marca zapraszamy na lekcję w muzeum Apple: „Z przeszłości w przyszłość. Co łączy Tik Toka z lądowaniem na księżycu?” 

W ramach lekcji muzealnej uczniowie prześledzą rozwój technologiczny jaki miał miejsce od powstania pierwszych komputerów po współczesne urządzenia. Będą próbowali odpowiedzieć sobie na pytanie jak rozwój internetu i mediów społecznościowych wpłynął na dzisiejszą rzeczywistość. Zapraszamy na tę lekcję uczniów w każdym wieku – scenariusz wyczieczki jest opracowany dla każdej grupy wiekowej. 

wystawa-warszawa-opinie

Zakup biletów i inne przydatne informacje

Zakup biletów grupowych

Bilety grupowe możesz kupić telefonicznie (infolinia: 730 001 255, godz. 12–20) od wtorku do niedzieli) lub na miejscu w muzeum (wtorek – niedziela). 

Bilety możesz rezerwować wcześniej dzwoniąc pod nasz numer telefoniczny:
+48 730 001 255. 

Wystawiamy fakturę VAT. 

Cennik biletów grupowych

Wejściówka dla ucznia do Apple Muzeum wynosi 25zł/os. Do tego należy doliczyć koszt oporwadzania przez przewodnika – 200zł. Nauczyciele i opiekunowie grup wchodzą do muzeum za darmo. 

Preferowana maksymalna ilość osób wycieczki grupowej to 20 uczniów (szczegóły można ustalić telefonicznie, pod numerem: 730 001 255). Jeśli grupa jest większa to dzielimy ją na dwie mniejsze grupy (grupa ma możliwość poczekania na swoją kolej w naszym pokoju gier). 

Zapraszamy do kontaktu

Apple Muzeum Polska 2024.

Apple Muzeum Polska jest inicjatywą prywatną i nie jest sponsorowane ani autoryzowane przez Apple Inc.,
Apple, Apple logo, Mac, Macintosh oraz inne nazwy produktów umieszczonych na ekspozycji są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Projekt dofinansowany ze środków przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach zadania: „Opracowanie przestrzeni Apple Muzeum Polska wraz z multimedialną ścieżką edukacyjną wykorzystującą technologię VR/AR”.